When:
aprill 25, 2020 @ 8:00 p.l. – 11:30 p.l.
2020-04-25T20:00:00+00:00
2020-04-25T23:30:00+00:00
Where:
Sveta Baar
Telliskivi 62
Tallinn 10412

Freakangel on Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud dark electro-st industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid kodusel laval, seda eriti nende kümneaastase juubeli puhul. Sel kontserdil on teil ainulaadne võimalus kuulda ja näha kogu hullumeelsust ja muutusi, mida on nende muusikaline karjäär kümnendi jooksul läbinud, ja seda kõike ühes kohas! Kas olete vaimustuses vanast Freakangelist tumedate elektrohittidega? … või eelistate viimase aja metalsemat lähenemist? Tulge 25. aprillil Sveta baari ja saate ajaloost osa! Tulekul on erandlikud esitused erinevatest line-up perioodidest!

Freakangel on välja lasknud kolm albumit Belgia plaadifirma Alfa Matrix alt: “The Faults Of Humanity”, “Let It All End” ja “The Ones To Fall”. Bänd lasi välja ka kaks DVD-d: “The Faults Of Humanity: live”, “The Show Of Violence” ja kolm digitaalset EP-d “Porcelain Doll”, “The Book Of Violence” ja “Into The Fire”. Nende neljas album “How The Ghost Became”, “In The Witch House” EP ja “Death Walks With Us” EP lasti välja Jaapani plaadifirma DWA alt.

Eelmisel aastal Põhja-Ameerika kaabeltelevisioonis HBO linastunud seriaali “The Righteous Gemstones-i” finaal oli eriline selle poolest, et seal kasutati Freakangeli muusikat. Üheksandas episoodis mängib lugu “My Darling Bullet” bändi debüütalbumilt “The Faults Of Humanity”, mida te kindlasti saate kuulda ka 25. Aprillil Seva Baaris! Kohtumiseni!

FB: http://www.facebook.com/freakangelofficial/
YT: http://www.youtube.com/freakangeltv